Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie towarów i produktów Warszawa

Konfekcjonowanie towarów polega na sortowaniu produktów, przepakowywaniu ich czy też na tworzenia pakietów produktowych, które przeznaczone są do sprzedaży bądź wysyłki. Usługa którą świadczymy to łączenie towarów w pakiety, oznaczanie ich i staranne zabezpieczanie produktów. Staramy się by każdy towar dotarł do klienta w idealnym stanie. Co więcej dbamy o estetykę opakowań, a na życzenie klienta, towary pakujemy w atrakcyjne paczki, które mogą służyć do celów promocyjnych.

Zajmujemy się także insertowaniem produktów. Dołączamy do gotowych produktów czy zestawów, dodatkowe artykuły uzupełniające. Jest to wykorzystywane najczęściej w przypadku dodawania do towarów próbek czy gratisów, co jest bardzo popularnym zabiegiem marketingowym.

Nasze doświadczenie w konfekcjonowaniu towarów i produktów pozwala nam na profesjonalną obsługę klienta. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania. Pakujemy produkty o różnych wymiarach i kształtach. Podejmujemy się nietypowych zleceń. Staramy się sprostać wymaganiom klientów, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Konfekcjonowanie Warszawa i dekompletowanie ręczne, m.in.:

  • Kompletacja produktów z poszczególnych części, półfabrykatów i singielpacków do gotowego wyrobu detalicznego
  • Demontaż gotowych produktów do wybranego etapu wraz z segregacją i odzyskiem

 

Kontakt

 

 

ANPACK 2014 | wszystkie prawa zastrzeżone
stronę zaprojektowała i wykonała firma Netlas.pl