Foliowanie

FOLIOWANIE WARSZAWA

Foliowanie produktów oraz ich zabezpieczanie bywa kluczowe z perspektywy wielu branż, dlatego zapewniamy wysoką jakość w tym zakresie. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz profesjonalny sprzęt do foliowania. W naszej ofercie foliowania stosujemy takie materiały, jak: folia termokurczliwa PE, PCV czy poliolefina.

Foliowanie termiczne, m.in.:

  • Pakowanie produktów w tunelach flowpack i półautomatach
  • Folie pe, pof, pvc, pcv
  • Pakowanie metodą skinpack

Folia PE posiada szerokie zastosowanie, najczęściej wykorzystuje się ją do foliowania produktów z branży chemicznej, przemysłowej oraz spożywczej. PCV cechuje się doskonałą kurczliwością, jest wytrzymała oraz idealnie nadaje się do foliowania produktów o niewielkich rozmiarach. Natomiast poliolefina to folia o bardzo dużej wytrzymałości, przez co można otrzymać wysoką jakość foliowania już przy bardzo cienkiej warstwie, zyskując dzięki temu na doskonałej przeźroczystości.

Z naszej strony zapewniamy pomoc i doradztwo odnośnie wyboru konkretnego materiału czy sposobu foliowania, by nasza usługa była jak najbardziej satysfakcjonująca. W celu ustalenia szczegółów dotyczących naszej oferty foliowania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

 

Kontakt

 

ANPACK 2014 | wszystkie prawa zastrzeżone
stronę zaprojektowała i wykonała firma Netlas.pl